حالت تاریک

امروز : جمعه, 1403/03/04 | 2024/05/24

Logo

دریادار ایرانی:

قدرت‌های جهان، ارتش ایران را یک ابرقدرت می‌دانند

قدرت‌های جهان، ارتش ایران را یک ابرقدرت می‌دانند

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی گفت: همه قدرت‌های دریایی جهان، به چشم ابرقدرت به نیروی دریایی ارتش ایران نگاه می‌کنند و به این مهم در مجامع و رزمایشات بین المللی اذعان دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»؛ به نقل از روابط عمومی نداجا، امیر دریادار شهرام ایرانی روز شنبه در جمع خانواده‌ کارکنان ناوشکن تمام ایرانی دنا، با اشاره به اینکه در شرفیابی در محضر رهبرمعظم انقلاب فرمودند، سلامشان را به یکایک خانواده کارکنان برسانیم، افزود: مادامی که کارکنان نیروی دریایی ارتش در طوفان‌ها و موج‌ها از منافع ملی حراست می‌کنند، این همسران آنان بوده که از حدود خانواده جانانه صیانت می‌کنند.

وی بیان کرد: تمام تلاش خود را براین گذاشته‌ایم تا واقعه تاریخی ماموریت ناوگروه ۸۶ به یادگار بماند و مطالبات مقام عظمای ولایت در حوزه تبیین ناوگروه ۸۶ به ثمر بنشیند.

فرمانده نیروی دریایی راهبردی ارتش اظهار کرد: یکی از خانواده‌های همرزم در ناوگروه ۸۶ نیز بیان کردند که در مدت ماموریت متوجه شده که خانواده شهدا چگونه ایام را پشت سر می‌گذارند و ما در قبال شهدا و خانواد شهدا کار بزرگی نکرده‌ایم.

دریادار ایرانی یادآور شد: نقش مادران در خانواده بسیار حیاتی است و بزرگی و اهمیت صبر و بردباری همسران همرزمانم قابل توصیف نبوده و بی‌مثال است.

النتهای خبر/

 
 
  
  

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از