حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1402/12/07 | 2024/02/26

Logo

استاندار هرمزگان:

عملکرد بانک‌ها در پرداخت تسهیلات مسکن نامطلوب است

عملکرد بانک‌ها در پرداخت تسهیلات مسکن نامطلوب است

استاندار هرمزگان، عملکرد بانک‌ها در عقد قرارداد پرداخت تسهیلات نهضت ملی مسکن را نامطلوب دانست و گفت: این مسئله با عملکرد مثبت بانک‌ها و جبران عقب‌ماندگی‌ها اصلاح شود‌.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ به نقل از روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهدی دوستی، یکشنبه ۱۲ آذرماه در نشست شورای مسکن استان ضمن بررسی آخرین وضعیت پیشرفت پروژه‌های نهضت ملی مسکن استان، درخصوص بررسی روند پیشرفت پروژه‌های خوابگاه‌های دانشجویی، اظهار کرد: این پروژه‌ها روند مطلوبی ندارند و کار اجرایی کند پیش می‌رود از این رو لازم است موانع رفع و در عملیات اجرایی خوابگاه‌های متأهلی تشریع شود.

وی افزود: عملکرد بانک‌های استان در پرداخت تسهیلات پروژه‌های مسکن مهر تبدیلی به نهضت ملی مسکن و درصد انعقاد قرارداد بانک‌ها به واحدهای معرفی شده اجاره ۹۹ ساله بسیار بد است و استان هرمزگان جزو استان‌های پایین جدول در کشور است که باید این مسئله با عملکرد مثبت بانک‌ها و جبران عقب‌ماندگی‌ها اصلاح شود‌.

استاندار هرمزگان، تصریح‌کرد: عملکرد بانک‌های استان قابل توجیه نیست و مدیران مسئول باید نسبت به وضع موجود در پرداخت تسهیلات پاسخگو باشند.

دوستی ابرازداشت: مکاتبه‌ای با بانک‌های خصوصی استان انجام شده تا این بانک‌ها میزان مشارکت خود در نهضت ملی مسکن را اعلام کنند و تا پایان هفته فرصت دارند که پاسخ نامه را بدهند و تکلیف متقاضیان را مشخص کنند چرا که معنی ندارد بانکی منابع استان را در اختیار داشته باشد و به استان خدمات ندهد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از