حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/04/26 | 2024/07/16

Logo

امام جمعه رودان:

صحنه‌گردان جنایات رژیم جعلی صهیونیستی، ایالات متحده آمریکاست

صحنه‌گردان جنایات رژیم جعلی صهیونیستی، ایالات متحده آمریکاست

امام جمعه رودان گفت: صحنه‌گردان اصلی جنایات در غزه، ایالات متحده آمریکاست، اگر به این جنایات ادامه دهند جبهه مقاومت پایگاه‌های آمریکا در منطقه را به گورستان سربازان آن‌ها تبدیل می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی هرمز؛ حجت‌الاسلام محمد بارانی ظهر امروز در نمازجمعه عبادی سیاسی شهرستان ضمن محکومیت جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به بیمارستان غزه اظهار کرد: اقدامات رژیم صهیونیستی یادآور جنایات هیتلر، چنگیز و جنایت علیه بشریت و یک نسل‌کشی به معنای واقعی است که در سایه بی‌تفاوتی و سکوت سازمان‌های بی‌خاصیت بین‌المللی در حال رقم خوردن است.

 

امام جمعه رودان سکوت شورای امنیت سازمان ملل را نشانه سیستم ظالم حاکم بر جهان دانسته و با بیان قوانین جنگی در دنیا، عنوان کرد: حمله به بیمارستان و کشتار بیماران، کودکان و زنان پناه‌گرفته در آن خلاف همه قوانین بین‌المللی است اما متاسفانه رئیس جمهور فرتوت و حواس‌پرت آمریکا با وقاحت به سرزمین‌های اشغالی سفر و با بی‌شرمی به توجیه این اقدام ننگین می‌پردازد.

 

وی قضایای اخیر فلسطین را نماد واقعی دنیای استکبار معرفی و تصریح کرد: برخی‌ها با اشتباه محاسباتی مدعی حاکمیت گفتگو و گفتمان در دنیا بودند اما مگر با وجود سگ‌های هار و گرگ‌های درنده، جایی برای گفتگو باقی می‌ماند؟!!

 

امام جمعه رودان با تاکید بر توجه و بصیرت مردم نسبت به مظلوم‌نمایی رژیم صهیونیستی افزود: صهیونیست‌ها با استفاده از امپراطوری رسانه‌ای شان به دنبال انحراف افکار عمومی و پمپاژ اخبار دروغ از جنگ هستند و اشک تمساح می‌ریزند و شبهه مذهبی، حقوقی، سیاسی و اقتصادی را در اذهان القا می‌کند اما باید بدانند با وجود همه این تلاش‌ها برای تطهیر خود اما نجاست و کثافات حول این رژیم بسیار فراتر است و هر کاری بکنند نمی‌توانند جای ظالم و مظلوم را عوض کنند.

 

وی تاکید کرد: طوفان الأقصی را مجاهدت حاج قاسم شروع کرد که به خوبی توانست فلسطینی‌ها را از سنگ‌پرانی به گروه‌های مبارزی با پیشرفته‌ترین سلاح‌ها و تکنولوژی ها تبدیل کند و البته بدانید با این طوفان یک تغییر راهبردی در منطقه حاصل خواهد شد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین بارانی با تقدیر از مواضع درست مسئولان و خصوصاً اقدامات دستگاه دیپلماسی کشور گفت: امروز موضع‌گیری نظام اسلامی هوشمندانه و با‌ عزت می‌باشد و سفر وزیر امور خارجه به عراق دیار حشدالشعبی که بازوی قوی مقاومت، لبنان و حزب اللهی که پرچمدار مقاومت و سوریه به عنوان پشتیبان همیشگی مقاومت و در آخر حضور در قطر و اعلام هشدارهای لازم به غرب نشانه تحرک دستگاه دیپلماسی دولت محترم است.

 

وی ادامه داد: صحنه‌گردان اصلی جنایات غزه ایالات متحده آمریکاست که اگر بخواهد به رهاسازی این سگِ نجسِ نگهبان خود در کودک کشی ادامه بدهد قطعا جبهه مقاومت پایگاه‌های آمریکا در منطقه را به گورستان سربازان آن‌ها تبدیل خواهند کرد زیرا جبهه مقاومت آماده و متحد است و برخلاف ادعای اسرائیلی ها اگر حمله زمینی به نوار غزه صورت گیرد به فضل الهی جبهه مقاومت در صورت این حماقت خاورمیانه بدون رژیم صهیونیستی را رقم خواهد زد.

 

امام جمعه رودان با تبریک ولادت امام حسن عسکری علیه السلام، ایشان را سیاستگذار زیست تمدنی معرفی و گفت: در فرمایشات امام عسکری علیه السلام الگوی نفی فردگرایی و تقویت حداکثری پیوندهای اجتماعی در راستای زیست تمدنی بسیار برجسته است.

 

وی در بیان روایتی از امام یازدهم زبان خوش با دوستان و مدارای با مخالفان را ضرورت مهم موفقیت جهاد تبیین دانسته و تصریح کرد: خوش اخلاقی، تحمل نظرات مخالف و مدارا از شاخصه های مهم فرهنگ گفتگوست که در جامعه باید به آن دقت کرد و امام عسکری علیه السلام این الگوی زیست اجتماعی مومنانه را در جامعه اسلامی بیان کرده اند.

 

 

حجت الاسلام والمسلمین بارانی با گرامیداشت میلاد حضرت عبدالعظیم حسنی، گفت: ایشان ستاره درخشان امامزادگان انقلابی و مامور انسجام بخشی به تشکلات شیعی بوده اند و سه نوع جهاد علمی، تلاش در خدمات رسانی به مردم و مبارزه سیاسی در جهت تحقق حکومت الهی اهل بیت علیهم السلام در سیره ایشان برجسته است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از