حالت تاریک

امروز : جمعه, 1403/04/29 | 2024/07/19

Logo

معاون استاندار هرمزگان:

زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم کنند

زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم کنند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، گفت: کلیه فرمانداران تدابیر لازم را برای مشارکت هر چه بیشتر مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری با برنامه‌ریزی مناسب مهیا کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی «هرمز»، احسان کامرانی در آئین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان بندرعباس به جنایات وحشیانه رژیم موقت صهیونیستی علیه مردم مظلوم اما مقاوم غزه اشاره و اظهار کرد: جنایات ضد بشری رژیم جعلی صهیونیستی علیه زنان و کودکان مظلوم غزه موجب جریحه دار شدن عواطف انسانی در سراسر دنیا شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان با بیان اینکه رژیم جنایتکار و جعلی صهیونیستی با جنایات هولناک خود، تمام مرزهای انسانیت را پشت سرگذاشته است، افزود: عملیات طوفان الأقصی، تبعات بیش از ۷۵ سال ظلم و جنایات صهیونیست‌ها علیه مردم مظلوم فلسطین بوده است.

 کامرانی در همین خصوص، تصریح کرد: رژیم صهیونیستی در قریب چهل روز کشتار بی رحمانه و غیر انسانی مردم مظلوم غزه بیش از ۸ هزار کودک و زن مظلوم این باریکه را به خاک و خون کشیده است.

وی بیان کرد: سکوت نهادهای بین‌المللی حقوق بشری به ویژه شورای امنیت سازمان ملل متحد در برابر جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی موجودیت این نهاد را زیر سوال برده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان با انتقاد از انفعال کشورهای اسلامی در حمایت از مردم مظلوم غزه، افزود: دولت‌های اسلامی در برابر جنایات وحشیانه صهیونیست‌ها موضع قاطعی اتخاذ نکرده اند و این امر موجب گستاخی بیش از پیش این رژیم جعلی شده است.

کامرانی گفت: حرکت‌های گسترده مردمی در حمایت از مردم مظلوم غزه در بیش از ۱۲۰ کشور جهان قابل تحسین است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، با اشاره به اهمیت شهرستان بندرعباس، اظهار داشت: شهرستان بندرعباس با عنوان مرکز استان با دارا بودن ۶ بخش از شهرستان‌های مهم استان است.

وی در همین خصوص تصریح کرد: وجود بازار کار مناسب شهرستان بندرعباس را به عنوان یکی از مقاصد اصلی افراد جویای کار در کشور مبدل کرده است.

کامرانی افزود: تقویت زیرساخت‌های حمل و نقل عمومی در شهر بندرعباس برای کاهش هزینه‌های مردم از اهمیت بسزایی برخوردار است که ضروری است در دستور کار فرماندار جدید شهرستان با همکاری شهرداری قرار گیرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: تسریع در اجرای طرح نهضت مسکن ملی در شهر بندرعباس یکی از ماموریت های مهم فرماندار جدید شهرستان بندرعباس با همکاری اداره کل راه و شهرسازی و سایر دستگاه های اجرایی ذیربط است.

وی با اشاره به اهمیت کاهش آسیب های اجتماعی در محلات حاشیه‌نشین بندرعباس، افزود: وجود آسیب‌های متعدد اجتماعی در محلات حاشیه نشین و کم برخوردار بندرعباس از معضلات مهم دیگر این کلان شهر است که ضروری است فرماندار جدید شهرستان با همکاری دستگاه های اجرایی در راستای کاهش آنها گام بردارد.

کامرانی گفت: با توجه به بهبود شرایط آب و هوایی شهرستان بندرعباس یکی از مقاصد اصلی گردشگران و مسافران در نیمه دوم سال در سفر به استان است که ضروری است تدابیر لازم به منظور رفاه حال مردم و گردشگران به ویژه تقویت زیرساخت‌ها در مناطق ساحلی یا جدید دنبال شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، با اشاره به در پیش بودن دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان، افزود: کلیه فرمانداران تدابیر لازم را برای مشارکت هر چه بیشتر مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری با برنامه‌ریزی مناسب مهیا کنند.

وی تصریح کرد: رسیدگی به مشکلات مردم ساکن در بخش‌های تابعه شهرستان بندرعباس از جمله مأموریت‌های دیگر فرماندار جدید شهرستان بندرعباس است که ضروری است با برنامه‌ریزی مناسب دنبال شود.

در پایان این مراسم، حبیب بهادری به عنوان سرپرست جدید فرمانداری شهرستان بندرعباس معرفی و از خدمات دو ساله محمد مرودی با اهدا لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از