حالت تاریک

امروز : چهارشنبه, 1403/03/23 | 2024/06/12

Logo

نماینده ولی‌ فقیه در سازمان بسیج مستضعفین:

رمز موفقیت در دفاع‌مقدس رهبری اسلامی بود

رمز موفقیت در دفاع‌مقدس رهبری اسلامی بود

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: رمز پیروزی و موفقیت کشور ایران در هشت سال دفاع مقدس، رهبری اسلامی بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت‌الاسلام علی رضایی نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین در اجتماع جوانان نقش‌آفرین در گام دوم انقلاب اسلامی در بندرعباس ضمن تبریک هفته دفاع مقدس و میلاد رسول اکرم(ص) از هفته دفاع مقدس بعنوان ایام الله یاد و اظهار کرد: هشت سال دفاع مقدس برکات فراوانی را برای کشور ایران به ارمغان آورد.

 

وی افزود: شهدا و ایثارگران و جانبازان به قضا و قدر الهی صبوری کردند لذا نامشان جاودانه ماند، همه انسان‌ها مورد آزمایش الهی قرار می‌گیرند، بنابراین اگر در برابر آزمایشات الهی توانمندی‌های خدادادی خود را نشان دادند و سربلند بیرون آمدند نامشان در تاریخ به یادگار می‌ماند.

 

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: در هشت سال دفاع مقدس، نام مردم ایران با افتخار در تاریخ ثبت شد چراکه بلوک شرق و غرب به کمک صدام حسین آمدند و از او حمایت کردند تا جنگ تحمیلی را بر علیه کشور ایران آغاز کند، به زعم باطل خودشان، ایران تازه انقلاب کرده و نیروهای نظامی و ارتش سامان ندارد و سپاه پاسداران نیز تازه تشکیل شده است.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین رضایی ادامه داد: دشمنان معتقد بودند اگر به ایران حمله شود، این کشور، مدافعی در جهان ندارد، لذا این چند زمینه را فراهم دیدند و به کشور ما حمله کردند اما ملت ایران و جمهوری اسلامی ایران با مقاومت، تمام نقشه‌های شوم استکبار جهانی را نقش برآب کردند.

 

وی تصریح کرد: مردم ایران در جنگ تحمیلی با دست خالی می‌جنگیدند و امکانات و اسلحه لازم در اختیار نداشتند، البته خیانت‌هایی در همان اوایل جنگ به کشور ایران صورت گرفت اما رمز پیروزی و موفقیت کشور ایران در هشت سال دفاع مقدس، رهبری اسلامی بود.

 

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین اذعان داشت: در ۲۰۰ سال گذشته تاریخ ایران اسلامی با هر حمله ای، بخشی از کشور جدا شد تنها نقطه افتخار آمیز در تاربخ یادشده، دفاع مقدس است که حتی یک وجب از خاک کشورمان در دست دشمن باقی نماند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین رضایی در پایان گفت: دشمن با راه‌اندازی جنگ تحمیلی چندین اهداف بزرگ ازقبیل نابودی انقلاب اسلامی ایران، شکست جمهوری اسلامی و جدایی بخشی از کشور را دنبال می‌کرد. لذا تمام هم‌پیمانان صدام به کمکش آمدند اما مردم مظلوم اما فداکار ایران اسلامی یک تنه تا پای جان از کشور و ارزش‌های انقلاب اسلامی دفاع کرد و پبروز میدان بود.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از