حالت تاریک

امروز : چهارشنبه, 1403/03/23 | 2024/06/12

Logo

معاون استاندار هرمزگان:

راهپیمایی ۱۳ آبان در هرمزگان پرشور برگزار شود

راهپیمایی ۱۳ آبان در هرمزگان پرشور برگزار شود

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار هرمزگان تأکید کرد: راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در استان پرشور برگزار شود.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی هرمز، احسان کامرانی شامگاه دوشنبه در نشست هم‌اندیشی ستاد برگزاری راهپیمایی ۱۳ آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با اشاره به اتفاقات اخیر فلسطین، اظهار کرد: طوفان‌الأقصی هیبت پوشالي رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار جهانی را در جهان فروریخت.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان افزود: دستگاه‌های گسترده و پیچیده امنیتی و اطلاعاتی رژیم صهیونیستی که دارای جاسوسان بسیاری در غزه هستند اسیر ابتکار عمل رزمندگان فلسطینی در طوفان‌الأقصی شدند.

 

وی گفت: رژیم غاصب صهیونیستی در طول بیش از ۷۰ سال حضور غاصبگرانه خود در فلسطین شنیع‌ترین جنایات ضدبشری را علیه ملت مظلوم فلسطین انجام داد و حوادث چند روز اخیر تاوان جنایاتی است که در اين مدت انجام داده است.

 

کامرانی، تصریح کرد: اقدام تاریخی و بی‌نظیر گروه‌های مقاومت فلسطین نظیر حماس و جهاد اسلامی در اجرای نبرد طوفان‌الأقصی باعث تغییر معادلات و موازنه سیاسی و نظامی در خاورمیانه خواهد گردید.

 

وی ابراز داشت: کلیه کشورهای اسلامی در شرایط کنونی ضروری است در کنار مردم بی‌پناه و مظلوم فلسطین که مورد اماج وحشیانه‌ترین حملات صهیونیست‌ها هستند قرار گیرند و حال امتحان بزرگی برای دولت‌های اسلامی و آزاد جهان است.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، تصریح کرد: ضروری است ابعاد مختلف کار بزرگ رزمندگان فلسطینی برای نسل جوان جامعه تبیین و تشریح گردد و در این زمینه با فضاسازی رسانه‌های معاند جای ظالم و مظلوم عوض نشود.

 

کامرانی، با اشاره به در پیش بودن راهپیمایی ۱۳ آبان و روز دانش‌آموز، افزود: راهپیمایی این روز مهم، فرصت مغتنمی برای تبين جنايات آمریکا در جهان و کشورمان است.

 

وی گفت: ۱۳ آبان فرصت مناسب دیگری برای آشنا ساختن نسل جدید به‌ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان با اهداف بزرگ و تمدن‌ساز انقلاب اسلامی و چپاولگری‌های استکبار جهانی و در رأس ان آمریکای جنایت‌کار علیه ملت ایران است.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، افزود: بهره‌گیری از روش‌های جدید و نوین برای انتقال دستاوردهای انقلاب به نسل جوان به‌ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان ضروری است.

 

وی خاطرنشان کرد: ۱۳ آبان در تاریخ انقلاب اسلامی ایران روز ویژه‌ای است که ابعاد مختلف آن ضروری است برای نسل جوان تبیین شود.

 

کامرانی، تصریح کرد: تولید محتوای غنی و بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی برای آشنایی دانش‌آموزان و دانشجویان با روز ملی مبارزه با استکبار جهانی ضروری است.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: رسانه‌های جمعی به‌ویژه صداوسیما رسالت خطیری در صیانت و حفاظت از دستاوردهای انقلاب و انتقال آن به نسل جوان جامعه دارند.

 

وی گفت: هم‌زمان با روز ملی مبارزه با استکبار جهانی برگزاری کرسی‌های تبیینی و تاریخی در سطح دانشگاه‌ها و مراکز علمی و همچنین اعزام دانش‌آموزان به اردوهای راهیان پیشرفت برای آشنایی ملموس آنها با دستاوردهای انقلاب ضروری است.

 

کامرانی، تصریح کرد: مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در هرمزگان علاوه بر مرکز استان در سراسر استان با برنامه‌ریزی منظم به‌صورت باشکوهی برگزار شود.

 

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از