حالت تاریک

امروز : پنج‌شنبه, 1403/03/03 | 2024/05/23

Logo

رئیس تبلیغات اسلامی رودان:

دبیرستان‌های صدرا زمینه‌ساز تربیت نیروهای متعهد هستند

دبیرستان‌های صدرا زمینه‌ساز تربیت نیروهای متعهد هستند

رئیس تبلیغات اسلامی رودان گفت: دبیرستان‌های صدرا زمینه ساز تربیت نیروهای متعهد در جامعه هستند و جایگاه مناسبی برای پرورش نیروهای انقلابی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، نشست مدیران مدارس علوم و معارف اسلامی صدرای ولایت رودان با حجت الاسلام والمسلمین سالاری سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رودان در محل اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد.

 

حجت‌الاسلام سالاری در این نشست به اهمیت مدارس صدرا اشاره و اظهار کرد: دبیرستان‌های صدرا زمینه‌ساز تربیت نیروهای متعهد در جامعه هستند و جایگاه مناسبی برای پرورش نیروهای انقلابی است.

 

وی افزود: جامعه امروز به پرورش و تربیت نیروهای متعهد و متدین نیاز دارد و سازمان تبلیغات اسلامی با راه‌اندازی این دبیرستان‌ها این نیاز را تأمین خواهد کرد.

 

رئیس تبلیغات اسلامی رودان، در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: در مدارس صدرا باید نیروهای مؤمن، متعهد، متدین پرورش یابند تا در آینده بتوانیم برای رشد و توسعه فرهنگ اصیل اسلامی از ظرفیت این نیروها استفاده کنیم.

 

حجت‌الاسلام سالاری با تأکید بر ضرورت نشر و گسترش علوم و معارف قرآنی در جامعه، عنوان داشت: گسترش این علوم نقش بسزایی در مقابله با تهاجم فرهنگی غرب دارد.

 

گفتنی است، در این نشست، مسائل و مشکلات مدارس مورد بررسی قرار گرفت و بر لزوم همفکری و تعامل بین مدیران مدارس و اداره تبلیغات اسلامی جهت رفع مشکلات و پیشبرد اهداف مورد نظر مورد تأکید  قرار گرفت.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از