حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/04/26 | 2024/07/16

Logo

امام جمعه موقت بندرعباس:

جبهه مقاومت به‌زودی صهیونیست‌ را جراحی خواهد کرد

جبهه مقاومت به‌زودی صهیونیست‌ را جراحی خواهد کرد

امام جمعه موقت شهرستان بندرعباس گفت: مقاومت به‌زودی غده سرطانی صهیونیسم در منطقه را جراحی خواهد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت‌الاسلام والمسلمین قنبر درویشی امام جمعه موقت بندرعباس ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بندرعباس با اشاره به جنایات فراوان رژیم منحوس صهیونیستی در طول بیش از هفت دهه بر مردم مظلوم فلسطین، اظهار کرد: مقاومت امروز با هیچ دوره‌ای به لحاظ قدرت قابل مقایسه نیست و شما بدانید که هنوز قدرت اصلی مقاومت به میدان آورده نشده است.

وی با بیان این که جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی با حمایت مستقیم آمریکا صورت می گیرد، خاطرنشان کرد: جهان اسلام و جبهه مقاومت به‌زودی غده سرطانی صهیونیسم در منطقه را جراحی خواهد کرد و این جنایات بی‌پاسخ نمی‌ماند.

 

حجت الاسلام والمسلمین درویشی ادامه داد: آمریکا پشت صحنه این جنایات است و با حمایت آمریکاست که این رژیم سراسر جنایت، جرات چنین فجایعی را پیدا کرده است.

 

امام جمعه موقت بندرعباس، حمله وحشیانه به بیمارستان و کشتن این شمار کودک و زن بی دفاع را در تاریخ بی مانند دانست و عنوان کرد: امروز تقویت جبهه مقاومت بیش از هر زمان دیگری اهمیت یافته است و ملت های مسلمان نباید نسبت به سرنوشت فلسطین بی تفاوت باشند بلکه باید بدانند که اگر صهیونیست ها فرصت پیدا کنند، به سراغ آنها نیز خواهند رفت.

 

وی طوفان الاقصی و موج وسیع محکومیت های مردمی را از نشانه های ظهور دانست و تصریح کرد:  از مردم دنیا می‌خواهیم که تمام قد به پا خیزند و علیه این حرکت‌های ضد انسانی قیام کنند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از