حالت تاریک

امروز : شنبه, 1402/12/12 | 2024/03/02

Logo

دادستان قشم خبر داد:

توقیف شناور دام قاچاق در آب‌های خلیج‌فارس

توقیف شناور دام قاچاق در آب‌های خلیج‌فارس

دادستان قشم از توقیف یک فروند شناور حامل دام زنده قاچاق در آب‌های خلیج فارس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ به نقل از روابط عمومی دادگستری هرمزگان؛ امید مهدوی مجد اظهار کرد: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق، مأموران ناوگروه دریابانی و گشت پاسگاه شیب دراز، مستقر در این جزیره موفق شدند، یک فروند شناور حامل محموله‌ دام قاچاق را شناسایی و توقیف کنند.
 
وی با بیان اینکه این محموله‌ قاچاق شامل ۸۴ رأس دام به ارزش تقریبی ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال است، توضیح داد: در این عملیات، دو نفر از قاچاقچیان نیز دستگیر شده اند که با صدور قرار تأمین کیفری در بازداشت به سر می برند.
 
دادستان عمومی و انقلاب قشم با اشاره به اینکه قاچاقچیان قصد داشتند به وسیله قایق‌ تندرو این محموله‌ دام زنده را به یکی از کشورهای حوزه خلیج فارس منتقل کنند، اضافه کرد: خوشبختانه با اقدام به موقع دستگاه قضایی و عملیات ضربتی مأموران از خروج این محموله‌ ارزشمند دام از مرزهای کشور و خسارات ناشی از آن جلوگیری شد.
 
مهدوی مجد با تأکید بر اینکه قاچاق دام زنده و مولد خسارات جبران ناپذیری به اقتصاد کشور و تولید ملی وارد می کند، خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی در مبارزه با پدیده شوم قاچاق هرگز کوتاه نخواهد آمد و به همین منظور با تمام توان و بدون اغماض با قاچاقچیان برخورد خواهد کرد.
 
انتهای خبر/
 
 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از