حالت تاریک

امروز : جمعه, 1402/12/11 | 2024/03/01

Logo

رئیس کل دادگستری هرمزگان خبر داد:

تعیین تکلیف بیش از ۱۶ هزار موتورسیکلت توقیفی

تعیین تکلیف بیش از ۱۶ هزار موتورسیکلت توقیفی

رئیس کل دادگستری هرمزگان از برگزاری مزایده فروش بیش از ۲ هزار و ۳۴ موتورسیکلت توقیفی دیگر در پارکینگ‌های استان خبر داد و گفت: بیش از ۱۶ هزار موتورسیکلت تاکنون فروخته شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ به نقل از روابط عمومی دادگستری استان هرمزگان، مجتبی قهرمانی اظهار کرد: در راستای اجرای دستورالعمل مورخ ۲۰ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ ریاست محترم قوه قضائیه در خصوص ساماندهی فرآیند، توقیف، انتقال نگهداری و ترخیص وسایل نقلیه و تأکیدات ایشان مبنی بر لزوم تعیین تکلیف وسایل نقلیه توقیفی در پارکینگ‌های سراسر کشور با هدف حفظ حقوق شهروندی و حمایت از اموال و مالکیت شهروندان و بیت‌المال، جلوگیری از انباشت وسایل نقلیه توقیفی ناشی از اعمال قوانین و تسریع در تعیین تکلیف آن‌ها، مزایده فروش ۲ هزار و ۳۴ موتورسیکلت توقیفی در پارکینگ‌های استان هرمزگان برگزار می‌شود.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان افزود: در مراحل گذشته این مزایده، ۱۶ هزار و ۹۲۸ موتورسیکلت توقیفی به فروش رفته است و مرحله جدید این مزایده نیز برای فروش ۲ هزار و ۳۴ دستگاه موتورسیکلت و ۴۰ دستگاه خودروی موجود در پارکینگ‌های استان از صبح فردا ۲۲ آذرماه ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به روند روبه رشدی که در جهت ساماندهی به وضعیت پارکینگ‌ها حاصل شده است و در نتیجه برگزاری مزایده جدید، قسمت اعظمی از وسایل نقلیه توقیفی موجود در پارکینگ‌های استان تعیین تکلیف و فروخته می شود و گام‌ بلندی در جهت صیانت از اموال بیت‌المال برداشته خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای جلوگیری از تخریب و تضییع اموال توقیفی موجود در پارکینگ‌های استان تأکید کرد: بر اساس دستورات صریح ریاست قوه قضاییه، دستگاه قضایی از هیچ کوششی برای حفاظت از اموال عمومی و خصوصی فروگذار نخواهد کرد.

گفتنی است؛ عموم مردم می‌توانند در روز سه شنبه ۲۱ آذرماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۱:۳۰ و ۱۴ الی ۱۶ از موتورسیکلت‌ها بازدید کنند و یا به وسیله تماس با شماره‌های :۰۷۶۳۳۴۶۸۸۲۰ و ۰۷۶۳۳۴۶۸۸۲۱ از جزئیات و شرایط مزایده مطلع شوند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از