حالت تاریک

امروز : جمعه, 1402/12/11 | 2024/03/01

Logo

یک فعال حوزه مشاوره کودک:

تربیت فرزندان باید قهرمان‌پرور باشد

تربیت فرزندان باید قهرمان‌پرور باشد

یک فعال حوزه مشاوره کودک گفت: باید با تربیت درست فرزندانمان برای آینده قهرمانانی همچون سردار سلیمانی به کشور تقدیم کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»؛ محسن ابوالحسنی، فعال حوزه مشاوره کودک در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا با اشاره به اینکه پس از پیروزی انقلاب اسلامی در بسیاری از حوزه ها جوانان فرصت دیده شدن پیدا کردند گفت: ایجاد فضای باز در کشور برای جوانان باعث شده قشری که بیش از همه برای آینده ثمربخش است، فرصت دیده شدن پیدا کند.

 

وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف انقلاب اسلامی ریل گذاری در کشور و هدایت آن به سمت پیشرفت بود ادامه داد: رسالت ما از کار در حوزه کودک و نوجوان این است که نسل آینده را در مسیر انقلاب تربیت کنیم.

 

این فعال حوزه کودک و نوجوان عنوان کرد: اقتدار و سربلندی کشور در تداوم راهی است که شروع آن در چهل و پنج سال پیش بود بنابراین باید با تربیت درست فرزندانمان برای آینده نیز قهرمانانی همچون سردار سلیمانی به کشور تقدیم کنیم.

 

ابوالحسنی خاطرنشان کرد: باید برای شکوفایی دهه نودی ها و ۱۴۰۰ ها در کشور ریل گذاری درست انجام شود تا این مسئله خود در آینده به دستاور انقلاب تبدیل شود.

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از