حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/04/26 | 2024/07/16

Logo

معاون بنیاد ملی نوجوانان:

بنیاد ملی نوجوان کنشگران جهاد تبیین تربیت می‌کند

بنیاد ملی نوجوان کنشگران جهاد تبیین تربیت می‌کند

معاون بنیاد ملی نوجوان سازمان تبلیغات اسلامی گفت: بنیاد ملی نوجوان در تلاش است نوجوانان را کنشگران میدان تربیت کرده تا در عرصه روایتگری به جهاد تبیین بپردازند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز ، حجت‌الاسلام محمدصادق آقاجانی معاون بنیاد ملی نوجوان سازمان تبلیغات اسلامی کشور صبح امروز در جلسه مدیر بنیاد نوجوانی با مدیران قرارگاه نوجوانی استان هرمزگان با بیان اینکه بنیاد ملی نوجوان در سازمان تبلیغات اسلامی راه اندازی شده است، اظهار کرد: بنیاد ملی نوجوانان چهار معاونت پسران نوجوان، دختران نوجوان، راهبران نوجوان و مدارس و فرهنگیان دارد که در عرصه نوجوان فعالیت می‌کنند.

 

معاون بنیاد ملی نوجوان سازمان تبلیغات اسلامی کشور افزود: بنیاد ملی نوجوان در تلاش است تا نوجوانان را کنشگران میدان تربیت کرده تا در عرصه روایتگری به جهاد تبیین بپردازند.

 

حجت‌الاسلام آقاجانی ادامه داد: این تشکل که در سراسر کشور درحال شکل‌گیری است به دنبال توانمندسازی نوجوانان در عرصه جهاد تبیین است که پس از تشکیل و راه‌اندازی، در اختیار مدیر قرارگاه استان قرار می‌گیرد.

 

وی اضافه کرد: اگر هر استان ۲۰ گروه پنج نفره داشته باشد، یک رویداد ۱۵۰ نفره برگزار می‌کند که پس از ارزیابی کار، در اختیار مدیر قرارگاه قرار می‌گیرد که در ادامه، کار را با این ۱۵ گروه در استان به پیش ببرد.

 

معاون بنیاد ملی نوجوان سازمان تبلیغات اسلامی کشور یادآور شد: توانمندسازی بیشتر و انتشار آثار این گروه‌ها در رسانه ملی و فضای مجازی به عهده خود بنیاد ملی نوجوان سازمان تبلیغات اسلامی است.

 

حجت‌الاسلام آقاجانی خاطرنشان کرد: مدیر قرارگاه هم با توجه به کارهایی که در استان با این گروه‌ها می‌تواند انجام دهد فعالیت‌ می‌کند و توانمندسازی بیشتر گروه‌ها با اعزام اساتید و ارسال بسته‌های آموزشی بر عهده خود بنیاد ملی نوجوان سازمان تبلیغات اسلامی کشور است که در ادامه این گروه‌ها بعنوان بازوهای گفتمان جهاد تبیین در قالب هنر و رسانه کارها را انجام می‌دهند.

 

وی به اهداف فعالیت بنیاد ملی نوجوان اشاره کرد و گفت: گفتمان‌سازی و اندیشه‌محوری، تبیین و روایت‌گری، تقویت هنر و رسانه در بین دانش‌آموزان و نیز توانمندسازی آنان در حوزه‌های مورد نظر از مهم‌ترین اهداف فعالیت بنیاد ملی نوجوان است.

 

انتهای خبر/

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از