حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1403/02/31 | 2024/05/20

Logo

فرمانده ناحیه سپاه حاجی‌آباد:

برگزاری ۳۰عنوان برنامه ویژه روز دانش‌‌آموز در حاجی‌آباد

برگزاری ۳۰عنوان برنامه ویژه روز دانش‌‌آموز در حاجی‌آباد

فرمانده ناحیه سپاه حاجی‌آباد از برگزاری ۳۰عنوان برنامه ویژه روز دانش‌‌آموز در این شهرستان خبر داد.

 سجاد دهقانی فرمانده ناحيه مقاومت بسیج سپاه شهرستان حاجی‌آباد در گفتگو با خبرنگار هرمز در هفته بسیج دانش آموزی امسال ۳۰ عنوان برنامه با محوریت های جهاد تبیین، پدافند غیرعامل و بسیج دانش آموزی با همت حوزه بسیج دانش‌آموزی و همکاری ناحيه سپاه و اداره آموزش و پرورش حاجی آباد برگزار خواهد شد.

 

جانشین فرمانده ناحیه سپاه حاجی‌آباد با بیان اینکه برنامه‌های این هفته با شعار «نظم نوین جهانی با نسل آرمانی» اجرا می‌شود؛ افزود: تربیت نسل انقلابی و کارآمد و استکبارستیزی از مهم‌ترین اهداف این برنامه‌هاست.

 

دهقانی افزود: رویکردهای برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی امسال شامل امیدآفرینی، نشاط‌آفرینی و تبیین هویت ملی است و با درون‌مایه استکبارستیزی، شناخت جنایت آمریکا در ایران و جهان و جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و حمایت از کودکان غزه در قالب جهاد تبیین اجرا خواهد شد.

 

وی گفت از جمله مهم‌ترین‌ برنامه.های این هفته می‌توان به برگزاری یادواره شهدای دانش آموز ،برگزاری همایش جوانان و نوجوانان نقش‌آفرین و تجلیل از برترین‌ها، برگزاری جشنواره ها و رقابت‌های ورزشی و فرهنگی، هنری، برگزاری رزمایش زلزله همزمان با هفته پدافند غیر عامل و توزیع بسته‌های لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان بی‌بضاعت اشاره کرد.

 

وی در پایان در خصوص راهپیمایی روز ۱۳ آبان ماه گفت: روز ۱۳ آبان، روز دانش‌آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا است و همه اقشار جامعه در این یوم‌الله و در این پیروزی، نقش مهمی را ایفا کرده اند.

 

 از این رو از همه اقشار به ویژه دانش‌‌آموزان عزیز دعوت می‌کنیم که در این راهپیمایی حضور یابند و انزجار و خشم خود را از جنایت‌های آمریکا و رژیم کودک کش صهیونیستی اعلام کنند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از