حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1402/12/15 | 2024/03/05

Logo

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:

اقناع افکار عمومی از اقدامات بزرگ حاج‌قاسم بود

اقناع افکار عمومی از اقدامات بزرگ حاج‌قاسم بود

نماینده ولی فقیه هرمزگان گفت: اقناع افکار عمومی جهان اسلام یکی از اقدامات بزرگ شهید سلیمانی بود که توانست جریان مقاومت را برای مقابله با برخی از تحرکات اقناع کند و مردم کشورهای اسلامی را پای کار آورد.

به گزارش خبرنگار حوزه فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده امروز ۱۰ دی‌ماه، در جلسه هماهنگی گرامیداشت سردار شهید قاسم سلیمانی که در سالن جلسات استانداری هرمزگان برگزار شد، با ذکر این نکته که تنها بحث توانایی‌های نظامی شهید سلیمانی مطرح نبود، اظهار کرد: اقناع افکارعمومی جهان اسلام یکی از اقدامات بزرگ شهید سلیمانی بود که توانست جریان مقاومت را برای مقابله با برخی از تحرکات اقناع کند و مردم کشورهای اسلامی را پای کار آورد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، با بیان این نکته که ایران از جریان مقاومت پشتیبانی کرد، عنوان کرد: در جریانی که تحت عنوان بهار عربی نامگذاری کرده بودند تصمیم داشتند که پس از نابودی حکومت‌ها، اقدام به ساخت و تقویت داعش کنند تا به اهداف خود در منطقه دست پیدا کنند و عملیات نظامی را با داعش به اتمام برسانند.

وی، با ذکر این نکته که در این روزها با دو جریان فتنه روبرو هستیم، بیان کرد: فتنه سال ۸۸ قریب به هشت ماه کشور را درگیر و به لبه پرتگاه کشاندند. اعتقاد داریم فتنه سال ۸۸ بسیار دشوارتر از فتنه‌ای بود که سال گذشته اتفاق افتاد. در سال گذشته با وجود اینکه دشمن یک جنگ ترکیبی گسترده‌ای را در مقابل نظام مقدس اسلامی تدارک دیده بود، اما افرادی که مقابل نظام ایستاده بودند مشخص ومعلوم بود و اکثر مردم همراهی نکردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده با ذکر این نکته که تحرکات جریان سازماندهی شده و ارازل و اوباش در سال گذشته تشدید شده بود، افزود: غربی‌ها تصور می‌کردند می‌توانند همان مدلی را که در کودتای ۲۸ مرداد در ایران اجرا کردند بار دیگر موفق خواهد شد اما غافل از اینکه حافظه تاریخی و بصیرت مردم ایران قوی‌تر از تصور آن‌ها بود و با حضور حماسی خود در ۹ دی نقشه‌های دشمن را با شکست مواجه کردند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از