حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1403/03/07 | 2024/05/27

Logo

فرماندار رودان اعلام کرد:

افتتاح و کلنگ‌زنی ۱۰۰ طرح در هفته دولت

افتتاح و کلنگ‌زنی ۱۰۰ طرح در هفته دولت

فرماندار رودان گفت: در هفته دولت بیش از صد طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۲۷۴ میلیارد تومانی در شهرستان کلنگ زنی و افتتاح خواهد شد.

عبدالرضا سالاری در گفتگو با خبرنگار هرمز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت، شهید رجایی و باهنر اظهار کرد: این طرح‌ها در ۱۲ فصل آموزش، انرژی، ارتباطات و فناوری، حمل و نقل، رفاه و تامین اجتماعی، بهداشت، دین و مذهب، کشاورزی و منابع طبیعی، مسکن، عمرانی شهری و روستایی، ورزش، صنعت و منابع آب می‌باشد.

وی افزود: در این میان فصل مسکن، عمران شهری و روستایی با اعتباری بالغ بر ۹۶ میلیارد تومان بیشتر اعتبار را به خود اختصاص داده است و پس از آن فصل انرژی و حمل و نقل در جایگاه های دوم و سوم ایستاده‌اند.

فرماندار رودان ادامه داد: در این هفته ۱۱ طرح در شهر رودان، ۳۸ طرح در بخش مرکزی، ۲۰ طرح در بخش رودخانه، ۱۱ طرح در بخش بیکاه و ۲۰ طرح نیز در بخش جغین مورد افتتاح و کلنگ زنی قرار می‌گیرد.

سالاری با بیان اینکه هفته دولت فرصت خوبی برای معرفی انقلاب به همگان است، خاطر نشان کرد: از پروژه آبرسانی به جغین شمالی، افتتاح مدرسه ۶ کلاسه همت پاسفید جغین، کلنگ‌زنی پل اسلام آباد، مرکز جامع سلامت روستای سید سلطان محمد(ع)، آسفالت معابر شهری و روستایی، افتتاح پنج زمین چمن مصنوعی محله ای، طرح روشنایی محور اصلی فاریاب به رودان، پایش تصویری روستاهای غیبی، زیارت پیرچوگان و فاریاب به عنوان برخی پروژه‌های شاخص هفته دولت در رودان می‌توان یاد کرد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از