حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1402/12/07 | 2024/02/26

Logo

مدیر کانون فرهنگی هنری سیریک خبر داد:

استقبال نوجوانان و جوانان از طرح خانه‌های نورانی

استقبال نوجوانان و جوانان از طرح خانه‌های نورانی

مدیر کانون فرهنگی هنری ولایت عشق از استقبال نوجوانان و جوانان روستای شهید مردان بخش بمانی شهرستان سیریک از طرح هفتگي خانه‌هاي نوراني با عنوان «هر خانه يک محفل قرآني» کانون فرهنگي هنري ولايت عشق خبرداد.

 مصطفی قلندری در گفتگو با خبرنگار حوزه فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی«هرمز» اظهار کرد: طرح هفتگي خانه‌هاي نوراني با عنوان «هر خانه يک محفل قرآني» از چهارسال پیش به همت کانون فرهنگی هنری ولایت عشق در روستای شهید مردان آغاز شد و بنا به دلایلی طی یک سال گذشته متوقف شده بود که از هشتم خرداد دوباره آغاز شد و تا کنون ۲۹ جلسه برگزار شده است.

وی، ترویج فرهنگ منور قرآنی و فراهم نمودن زمینه انس و الفت هرچه بیشتر با قرآن در بین اهالی به ویژه نوجوانان و جوانان را از جمله اهداف اجرای طرح هفتگی خانه‌های نور در روستای شهید مردان شهرستان سیریک ذکر کرد.

مدیر کانون فرهنگی هنری ولایت عشق روستای شهید مردان بخش بمانی شهرستان سیریک ادامه داد: جوانان و نوجوانان شرکت کننده در طرح هفتگی خانه‌های نورانی با موضوع هر خانه یک محفل قرآنی، دوشنبه‌های هر هفته در منزل یکی از اهالی روستا که از قبل برای میزبانی از طرح اعلام آمادگی کرده باشد، حاضر می‌شوند و محفل قرآنی را برپا می کنند.

وی با بیان اینکه تلاوت نیم جزء کلام‌الله مجید توسط ۱۰ نفر از قاریان عضو کانون فرهنگی هنری ولایت عشق، قرائت حدیث کسا و خواندن وصیت نامه یکی از شهدا از بخش‌های مختلف طرح هفتگی خانه‌های نورانی است، گفت: در دوشنبه هفته جاری و پس از برگزاری محفل، به قید قرعه به نفرات شرکت کننده جوایزی اهدا شد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از