حالت تاریک

امروز : جمعه, 1403/04/29 | 2024/07/19

Logo

معاون وزیر نفت بیان کرد:

اجرای ۳۳هزار میلیارد ‌پروژه گازرسانی ‌در ‌کشور‌

اجرای ۳۳هزار میلیارد ‌پروژه گازرسانی ‌در ‌کشور‌

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: در حال حاضر ۳۳ هزار میلیارد تومان پروژه گازرسانی فعال در سطح کشور داریم که عمدتا در مناطق محروم قرار گرفته‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، مجید چگنی صبح امروز در دیدار با استاندار هرمزگان، با بیان اینکه گازرسانی در هرمزگان از میانگین کشوری پایین تر است، گفت: در دو ساله‌ دولت سیزدهم اقدامات بسیاری در حوزه گازرسانی هرمزگان انجام‌ شده است و در تلاش هستیم تا وعده‌های رئیس جمهور را عملیاتی کنیم.

 

معاون وزیر نفت افزود: در مباحث توسعه‌ای، چندین هزار روستا، چندین هزار صنعت و چند ده شهر، طی دو سال گذشته گازرسانی شده است و در حال حاضر ۳۳ هزار میلیارد تومان پروژه گازرسانی فعال در سطح کشور داریم که عمدتا در مناطق محروم قرار گرفته‌اند.

 

چگنی تصریح‌کرد: در حال حاضر برای گازرسانی به سیستان و بلوچستان هشت استان دیگر را مامور کرده‌ایم و برای تسریع در گازرسانی هرمزگان نیز استان‌های بوشهر و کردستان را پای کار آورده‌ایم.

 

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، عنوان کرد: هم اکنون ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه جاری در استان هرمزگان در حال انجام است و حدود ۵ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان طرح جدید نیز در نظر گرفته‌ایم که اگر مجلس در بودجه همراهی کند اجرایی خواهد شد.

 

وی با اشاره به حساسیت کار شرکت ملی گاز ایران، گفت: از استاندار هرمزگان انتظار داریم هر جا که فرصتی پیش می‌آید از شرکت گاز دفاع کند تا ما با چالش‌های کمتری مخصوصا در حوزه بودجه‌ای بتوانیم توسعه خدمات گازی را دنبال کنیم.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از