حالت تاریک

امروز : چهارشنبه, 1403/03/23 | 2024/06/12

Logo

صبح امروز؛

آغاز هفتادمین اجلاس مشورتی روسای شوراهای مراکز استان‌ها

آغاز هفتادمین اجلاس مشورتی روسای شوراهای مراکز استان‌ها

هفتادمین اجلاس مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی شهرهای مراکز استان کشور در بندرعباس آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه اجتماعی پایگاه خبری تحلیلی«هرمز»؛ صبح امروز چهارشنبه هفتادمین اجلاس مجمع مشورتی رئیس‌های شوراهای اسلامی شهرهای مراکز استان کشور در محل هتل هما بندرعباس آغاز شد.
احمدرضا شجاعی در این برنامه ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد باسعادت امیرالمومنین امام علی(ع) اظهار کرد: موضوعات خوبی در اجلاس‌های برگزار شده این شورا مطرح شده است که به رده‌های بالادستی در سطح کشور ارسال ومورد بحث قرار گرفته است.
دبیر مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی مراکز استان های کشور با اشاره به تشکیل کمیسیون‌های تخصصی اظهار کرد: سلسله نشست‌هایی که برگزار می‌شود فرصت‌های خوبی را برای همه ما فراهم می‌آورد تا مجمع ما و شورای عالی استان‌ها به اتفاق همدیگر در تصمیم سازی‌ها گامی بزرک برداریم.
وی با بیان اینکه هفتادمین اجلاس این مجمع مشورتی به میزبانی بندرعباس برگزار می‌شود، گفت: این مجمع با تقسیم بندی کمیسیون‌های تخصصی در چهار کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری، کمیسیون توسعه و عمران شهری و همچنین کمیسیون حقوقی و اقتصادی به موضوعات مختلفی خواهد پرداخت.
دبیر مجمع مشورتی روسای شوراهای اسلامی مراکز استان های کشور خاطرنشان کرد: مباحث مطح شده در کمیسیون‌های تخصصی پس از جمع بندی در قالب یک بیانیه در روز پایانی مجمع اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از