حالت تاریک

امروز : شنبه, 1403/03/26 | 2024/06/15

Logo

مدیر درمان تأمین اجتماعی هرمزگان خبر داد:

کاهش ۴ درصدی سزارین بیمارستان تأمین اجتماعی

کاهش ۴ درصدی سزارین بیمارستان تأمین اجتماعی

مدیر درمان تأمین اجتماعی هرمزگان گفت: با تلاش‌های انجام شده این شاخص برای سال گذشته چهار درصد در بیمارستان تأمین اجتماعی هرمزگان نسبت به سال ۱۴۰۱ کاهش‌یافته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ به نقل از روابط‌عمومی درمان تأمین اجتماعی هرمزگان، غلامعباس مؤمنی با اشاره به افزایش ۱۶ درصدی تعداد عمل‌های جراحی بیمارستان تأمین اجتماعی هرمزگان، اظهار کرد: بیمارستان خلیج‌فارس بندرعباس، به‌عنوان تنها بیمارستان سازمان تأمین اجتماعی در هرمزگان توانسته با ارائه خدمات گسترده‌ تعداد عمل‌های جراحی خود را به بیش از ۱۰ هزار مورد برساند که این رقم نسبت به سال ۱۴۰۱، افزایش ۱۶ درصدی را نشان می‌دهد.

وی بیمارستان خلیج‌فارس را با ۲۱۷ تخت فعال، دومین بیمارستان بزرگ شهر بندرعباس برشمرد و بیان کرد: سال ۱۴۰۲ بیش از یک میلیون مراجعه در بخش‌های بستری، سرپایی و پاراکلینیک این بیمارستان ثبت شده که این حجم بالای مراجعه‌کنندگان با رضایت‌مندی ۸۵ درصدی در نظرسنجی ملی سازمان تأمین اجتماعی روبرو بوده و این امر نتیجه تلاش و تعهد کارکنان و کادر درمان این مرکز است.

مدیر درمان تأمین اجتماعی هرمزگان خاطرنشان کرد: این بیمارستان باتوجه‌به نیازهای روزافزون جامعه، برنامه‌های متنوعی برای افزایش کیفیت و کمیت خدمات درمانی در دست اقدام دارد؛ از جمله این برنامه‌ها می‌توان به افزایش تعداد تخت‌های بستری، به‌روزرسانی تجهیزات پزشکی و افزایش تعداد کادر درمان اشاره کرد.

مؤمنی تأکید کرد: توجه به نیازهای بیمه‌شدگان، مستمری‌بگیران و ارائه خدمات بهینه به آن‌ها از اولویت‌های اصلی سازمان تأمین اجتماعی است و بیمارستان خلیج‌فارس بندرعباس به‌عنوان یکی از مراکز اصلی ارائه این خدمات، نقش مهمی در تحقق این اهداف دارد.

وی در پایان از تلاش‌های بی‌وقفه کادر درمان و کارکنان بیمارستان خلیج‌فارس بندرعباس قدردانی و اظهار امیدواری کرد؛ با همکاری و هم‌افزایی بیشتر، بتوان خدمات درمانی بهتری به جامعه هرمزگان ارائه داد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از