حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1402/09/13 | 2023/12/04

Logo

امام جمعه پارسیان:

مردم و مسئولان در تقویت فراجا کوشا باشند

مردم و مسئولان در تقویت فراجا کوشا باشند

امام جمعه پارسیان، نیروی انتظامی را مظهر امنیت و اقتدار ملی معرفی و تأکید کرد: از همه مردم و مسئولان تقاضا دارم در تقویت فراجا کوشا باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، حجت‌الاسلام جواد اسماعیل‌نیا ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ضمن توصیه به احیای سنت حسنه وقف توسط مؤمنین به تفسیر آیه ۲۰ سوره مزمل پرداخت.

 

امام جمعه پارسیان، ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی افزود: نیروی انتظامی مظهر امنیت و اقتدار ملی است از همه مردم و مسئولان تقاضا دارم در تقویت فراجا کوشا باشند.

 

وی ضمن تبریک روز نیروی دریایی سپاه به کارکنان مجاهد منطقه چهارم ندسا و تیپ ذوالفقار، ابرازداشت: شهید نادر مهدوی بزرگ مرد خطه جنوب بود که با کمترین امکانات به ناو و بالگردهای متجاوز آمریکایی حمله ور شد هرچند سینه او را با میخها سوراخ کردند و به شهادت رساندند ولی امنیت وعزت را برای ایران خرید.

 

حجت‌الاسلام اسماعیل‌نیا ضمن گرامیداشت روز روستا و عشایر و دامپزشکی، گفت: روستاییان و عشایر اهرم قدرتمند توسعه اقتصادی کشورند و باید مسئولان با حل مشکلات آنها زمینه استقرار روستاییان در روستا وتولید را فراهم نمایند.

 

وی به روز ملی کاهش اثرات بلایای طبیعی اشاره کرد و افزود: در هفته گذشته به همراه مدیرعامل منطقه ویژه، نماینده فرماندار، شهردار، مسئول آب منطقه ای و جمعی دیگر از مسئولان ومردم در محل سد بردول حاضر شدیم از آن مکان و کارهای انجام شده در مسیل بازدید کردیم.

 

 امام جمعه پارسیان تاکید کرد: توضیحات آنان در تلاش برای کنترل سیل در سال بارشی پیش رو راشنیدم ضمن تقدیر از تلاش خوب این عزیزان، عرض می کنم؛ برای پیشگیری از وارد آمدن خسارت بواسطه سیل احتمالی باید استاندار، مدیر کل آب منطقه ای و دیگر مسئولان استان ورود کنند و مشکلات باقیمانده آن را حل کنند.

 

حجت‌الاسلام اسماعیل‌نیا در بخش پایانی ضمن تشکر از مردم شریف جهت برگزاری باشکوه جشن میلاد پیامبر وامام صادق وهفته وحدت بیان داشت: رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان با ایشان در روز میلادفرمودند، دشمن اتحاد مسلمانان چه کسی است؟ رهبر عزیز انقلاب راه مقابله با دخالت قدرت‌های زورگو در کشورهای اسلامی را اتحاد کشورهای اسلامی و اتخاذ خط مشی واحد در مسائل اساسی دانستند.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از