حالت تاریک

امروز : یکشنبه, 1403/02/30 | 2024/05/19

Logo

مدیر امور ورزش فولاد هرمزگان:

فولاد هرمزگان چهارتیم بانوان در لیگ برتر دارد

فولاد هرمزگان چهارتیم بانوان در لیگ برتر دارد

مدیر امور ورزش فولاد هرمزگان گفت: مجموعه فولاد هرمزگان در حوزه ورزش بانوان جمعا چهار تیم در لیگ‌های برتر و سطح دسته اول کشور فعالیت دارند.

 گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، محمد کارگران در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مجموعه فولاد هرمزگان در حوزه ورزش بانوان جمعا چهار تیم را در رشته‌های هندبال، فوتسال، والیبال و بسکتبال تحت پوشش دارد که تیم هندبال و فوتسال هم اکنون در لیگ‌های برتر و تیم‌های بسکتبال و والیبال در سطح دسته اول کشور فعالیت دارند.

 

مدیر امور ورزش فولاد هرمزگان با بیان این مطلب که در خصوص برخی تیم‌های انفرادی مانند تکواندو، قایقرانی و تیراندازی نیز حمایت‌هایی از سوی فولاد انجام می‌شود، اظهار کرد: در مجموع تیم‌های قهرمانی گروهی بانوان اهدافی تعریف شده که بتوانیم از ظرفیت کادر بچه های بومی استان استفاده کنیم تا خودشان را توسعه داده، به سطوح بالاتر برسند و جزو مربیان خوب کشور محسوب شوند.

 

وی با اعلام اینکه مبنای تیم‌داری در مجموعه فولاد هرمزگان به این نحو است که تیم‌ها باید به صورتی بسته شوند که بالای ۷۰ درصد از ظرفیت بازیکنان سطح استان و ۳۰ درصد از خارج استان استفاده شود، اضافه کرد: البته این موضوع در خصوص رشته هندبال بانوان که سابقه لیگ برتری نداشته ایم در فصل جاری یک مقدار متفاوت خواهد بود، به نحوی که ۵۰ درصد بازیکنان از خارج استان و ۵۰ درصد هم از بازیکنان بومی استفاده خواهد شد، اما از سال آینده سعی میکنیم با جوانان استان قرارداد بسته واز ظرفیت ۷۰ درصدی بومی‌ها استفاده کنیم.

 

کارگران، خروجی برنامه‌ریزی حمایتی فولاد از تیم‌های بسکتبال، والیبال،هندبال و فوتسال بانوان را، رسیدن به سوپر لیگ عنوان کرد و گفت: با توجه به پیش‌بینی‌های انجام شده، تیم‌های ما شرایط صعود به سوپر لیگ را دارا هستند و در رشته هندبال نیز در فصل جاری به دنبال تصاحب سکوی اول تا سوم هستیم.

 

مدیر امور ورزش فولاد هرمزگان در بخشی دیگر نحوه ی انتخاب بازیکنان بومی را بر مبنای عملکرد در لیگ فصل گذشته و گذراندن مراحل تستهای مربوطه و دارا بودن شرایط ایده آل دانست و خاطر نشان کرد: بنا داریم در ۴ سال آینده در رشته‌های فعال حداقل یک بازیکن در سطوح ملی داشته باشیم، گرچه هم اکنون نیز در رشته هندبال یک نفر و در فوتسال دو نفر به تیم ملی دعوت شده اند و قطعا اگر عملکرد تیم از لحاظ فنی بالا برود تعداد بیشتری از بازیکنان ما می‌توانند در سطح ملی اضافه ‌شوند.

 

وی در پایان اضافه کرد: ما از قهرمانان ملی، کاظمی در قایقرانی المپیک آسیایی که هم اکنون در تیم ملی حضور دارد و از شنبه آینده مسابقات‌شان آغاز می‌شود و حیدری نیز که در والیبال نشسته پارا آسیایی حضور داشته و با مجموعه فولاد قرارداد دارند، حمایت می‌کنیم و قطعا اگر مدال‌آوری داشته باشند به صورت ویژه از آنان تقدیر به عمل خواهد آمد.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از