حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1403/01/27 | 2024/04/15

Logo

فولاد هرمزگان قهرمان فوتبال ساحلی جوانان باشگاه‌های کشور

فولاد هرمزگان قهرمان فوتبال ساحلی جوانان باشگاه‌های کشور

تیم فولاد هرمزگان قهرمان رقابت‌های فوتبال ساحلی جوانان باشگاه‌های کشور شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز،دور نهایی لیگ برتر فوتبال ساحلی جوانان باشگاه‌های کشور به میزبانی فولاد هرمزگان و با حضور تیم‌های شاهین خزر رودسر، شهرداری چلیچه و مقاومت گلساپوش یزد به میزبانی فولاد هرمزگان در زمین ساحلی غدیر بندرعباس برگزار شد.

 

در روز نخست این رقابت‌ها، تیم فولاد هرمزگان موفق شد با نتیجه هشت بر سه از سد مقاومت گلساپوش یزد عبور کند و در روز دوم نیز فولاد هرمزگان با نتیجه سه بر دو از سد شاهین خزر رودسر عبور کرد تا قهرمانی خود را در این مسابقات مسجل کند.

 

فولاد هرمزگان در سومین و آخرین دیدار مرحله نهایی لیگ برتر جوانان کشور در یک بازی تشریفاتی به مصاف شهرداری چلیچه رفت و این تیم را با نتیجه هشت بر ۳ سه، شکست داد تا برای دومین سال پیاپی قهرمان رقابت‌های فوتبال ساحلی جوانان باشگاه‌های کشور شود.

 

در پایان این رقابت‌ها، عیسی عبید حق با ۱۶ گل بهترین گلزن و وهاب غلامی عنوان برترین دروازه بان مسابقات را به خود اختصاص داد.

 

امیرحسین حمزه‌پور، وهاب غلامی محمدحسینی، امیرحسین دهقانی، طاها پورراست، مبین عبدالله‌پور بندری، یاسین پسنده، عیسی عبید حق، علی عمران زاده، عمار دیودل، امیر محمد کریمی، سعیدرضا عالی‌پور، محمد طاها بارانی، محمدجواد حیدری، علیرضا مولد‌زاده و محمد عرفان اسمعیل‌زاده بازیکنان تیم فولاد هرمزگان را تشکیل می‌دادند.

 

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از