حالت تاریک

امروز : سه‌شنبه, 1403/05/02 | 2024/07/23

Logo

در بندرعباس بررسی شد؛

روند احداث پالایشگاه ۱۲۰ هزار بشکه‌ای اصفهان

روند احداث پالایشگاه ۱۲۰ هزار بشکه‌ای اصفهان

جلسه بررسی روند احداث پالایشگاه ۱۲۰ هزار بشکه‌ای اصفهان در بندرعباس به ریاست مهدی دوستی استاندار هرمزگان و با حضور مدیران پالایشگاه و مسئولان استانی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ به نقل از اداره کل روابط‌عمومی استانداری هرمزگان، جلسه بررسی روند احداث پالایشگاه ۱۲۰ هزار بشکه‌ای اصفهان در بندرعباس به ریاست مهدی دوستی استاندار هرمزگان و با حضور مدیران پالایشگاه و مسئولان استانی برگزار شد.

استاندار هرمزگان با اشاره به بزرگی این پروژه و سرعت پیشرفت قابل‌قبول آن اظهار داشت: مهم آبادانی ایران اسلامی و افزایش تولید ناخالص ملی است که با انجام این پروژه که جزو پروژه‌های خاص استان و به‌سرعت در حال پیشرفت است؛ این مسئله مهم ملی نیز رقم خواهد خورد. 

دوستی انجام روند مراحل و مجوزات و انتخاب پیمانکار پروژه را قابل‌قبول ارزیابی کرد و گفت: با آغاز پروژه زیرساخت‌های پایدار از جمله خط ریلی هم دیده شده و علاوه‌برآن مسئله گوگردزدایی هم موردتوجه است که نشان می‌دهد بسته سرمایه‌گذاری این پالایشگاه بسته‌ای کامل است. 

گفتنی است در این جلسه آخرین روند پیشرفت این پروژه و مراحل صدور و اخذ مجوزهای مرتبط مورد بررسی قرار گرفت و در جلسات آینده به مباحث اساسی و عملیاتی این پروژه ورود می‌شود.
انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از