حالت تاریک

امروز : یکشنبه, 1403/03/06 | 2024/05/26

Logo

در راستای توسعه مدیریت پسماند هرمزگان صورت می‌گیرد؛

حضور جامُش در نمایشگاه مدیریت پسماند ابوظبی

حضور جامُش در نمایشگاه مدیریت پسماند ابوظبی

استارتاپ جامُش در راستای توسعه مدیریت پسماند هرمزگان در نمایشگاه مدیریت پسماند ابوظبی حضور می‌یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هرمز به نقل از روابط عمومی استارتاپ جامُش؛نمایشگاه مدیریت پسماند ابوظبی از ۲۸ تا ۳۰ فروردین ۱۴۰۳ در شهر ابوظبی کشور امارات متحده عربی برگزار می‌شود و استارتاپ زیست محیطی جامُش بمنظور توسعه مدیریت پسماند استان هرمزگان در این نمایشگاه حضور می‌باید.

 نمایشگاه مدیریت پسماند ابوظبی (EcoWaste) در راستای پوشش خدمات و مدیریت مواد زائد جامد شهری و یافتن راه حل‌هایی برای رسیدگی به افزایش چشمگیر سرانه تولید زباله و استفاده از روش‌های نوین بازیافت برای حفظ محیط زیستی پایدار، طراحی شده است.

لازم به ذکر است، نمایشگاه مدیریت پسماند ابوظبی، جایگاهی برجسته برای پیشبرد اهداف مدیریت زباله و بازیافت پایدار در سراسر منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا می‌باشد.

گفتنی است؛ استارتاپ جامُش به عنوان کارگزار مسئولیت اجتماعی زیست محیطی، مستقر در پارک علم و فناوری هرمزگان از سال ۱۴۰۱ فعالیت خود را در زمینه مشاوره، طراحی و نظارت پروژه‌های محیط زیستی آغاز کرده است. هم اکنون فعالیت‌های استارتاپ جامُش شامل: مدیریت پسماند در مناطق گردشگری، طراحی و اجرای پویش‌های محیط زیستی، فرهنگ‌سازی در حوزه حفظ محیط زیست و مدیریت منابع بازیافتی می‌باشد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از