حالت تاریک

امروز : یکشنبه, 1403/02/30 | 2024/05/19

Logo

رئیس کل دادگستری هرمزگان:

جایگاه‌ها مأمنی برای قاچاق سوخت شده‌اند

جایگاه‌ها مأمنی برای قاچاق سوخت شده‌اند

رئیس کل دادگستری هرمزگان با بیان اینکه جایگاه‌ها مأمنی برای قاچاق سوخت شده‌اند، بر تداوم نظارت دستگاه قضایی برای جلوگیری از معطلی مردم در جایگاه‌ها تأکید کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، در راستای صیانت از حقوق عامه و نظارت بر حسن اجرای قوانین، مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان از نحوه فعالیت تعدادی از جایگاه های عرضه سوخت در سطح استان بازدید کرد.

 

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان این بازدید ضمن نظارت بر نحوه عرضه سوخت در این جایگاه‌ها، دستورات ویژه ای را به منظور تسریع در روند خدمت‌رسانی و جلوگیری از معطلی مردم در پمپ بنزین‌ها صادر کرد.

 

وی همچنین با تذکر جدی به شرکت پخش فرآورده‌های نفتی، تأکید کرد: این شرکت موظف است به سرعت نسبت به تزریق سوخت کافی، تعمیر همه نازل‌ها و نصب فلومتر در تمامی جایگاه‌های استان اقدام کند. 

 

قهرمانی همچنین ضمن تأکید بر لزوم تأمین به موقع سوخت شهروندان گفت: ایجاد وقفه در ارائه خدمت از سوی جایگاه‌داران و یا شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست و هرگونه قصور یا ترک فعل در حوزه تأمین سوخت و قاچاق سوخت، به تشکیل پرونده قضایی برای متخلفین و برخورد قانونی با آنها منجر خواهد شد. 

 

وی در ادامه به دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان مأموریت داد تا با ورود به این موضوع از باب حقوق عامه، شرکت پخش فرآورده‌های نفتی را ملزم نماید که ضمن رعایت قوانین و مقررات مربوطه و انجام کار کارشناسی دقیق به سرعت نسبت به رفع نواقص موجود اقدام کند.

 

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین وضعیت جایگاه‌ها را به دلیل اینکه مأمنی برای قاچاق سوخت شده‌اند و برای مردم ایجاد زحمت و دردسر می‌کنند، غیرقابل قبول عنوان کرد. 

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از