حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1403/03/07 | 2024/05/27

Logo

استاندار هرمزگان:

لزوم تمرکز بر تحقق مصوبات سفر رئیس‌جمهور

لزوم تمرکز بر تحقق مصوبات سفر رئیس‌جمهور

استاندار هرمزگان گفت: آنچه بسیار حائز اهمیت است تمرکز بر روی مصوبات سفر است، رئیس‌جمهور محترم در سفر به هرمزگان مصوبات خوبی داشتند که اجرای آن می‌تواند به توسعه استان کمک کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز؛ جلسه شورای برنامه‌ریزی استان هرمزگان شامگاه روز شنبه ۱۱ شهریورماه به ریاست مهدی دوستی استاندار هرمزگان برگزار و در خصوص آخرین وضعیت طرح‌ها و مصوبات سفر رئیس‌جمهور بحث‌وبررسی شد.

مهدی دوستی در این جلسه با تأکید بر لزوم تمرکز مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی بر تحقق مصوبات سفر ریاست محترم جمهوری اظهار کرد: آنچه بسیار حائز اهمیت است تمرکز بر روی مصوبات سفر است، رئیس‌جمهور در سفر به هرمزگان مصوبات خوبی داشتند که اجرای آن می‌تواند به توسعه استان کمک کند.

وی افزود: عدم اجرای این مصوبات از سوی دستگاه‌های اجرایی غیرقابل‌قبول است و تا پیش از سفر بعدی رئیس‌جمهور به استان بایستی مدیران دستگاه‌ها و نهادها گزارشات پیشرفت مصوبات را به استاندار اعلام و سازمان برنامه‌وبودجه نیز بر اجرای این مصوبات نظارت کند و گزارش ارائه دهد.

استاندار هرمزگان گفت: در سفر رئیس‌جمهور دو مسئله مهم داریم مسئله اول بحث میثاق‌نامه‌ها و برنامه‌هایمان برای توسعه استان است و مسئله بعدی مصوبات سفر قبلی است، نخست مصوبات دور اول سفر سنجیده شده و سپس طرح‌ها و پروژه‌های جدید بررسی می‌شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضابطه‌مند شدن اعطای زمین به طرح‌های سرمایه‌گذاری در استان تصریح کرد: یکی از دغدغه‌ها در حوزه سرمایه‌گذاری اعطای زمین به روش‌های قبلی است که احتمال بروز فساد یا خطای انسانی وجود دارد؛ بنابراین برای ضابطه‌مند شدن اعطای زمین به طرح‌ها باید به فکر روش‌های نوین بود تا مشکلات گذشته تکرار نشود.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از