حالت تاریک

امروز : شنبه, 1403/03/26 | 2024/06/15

Logo

به همت پالایش نفت بندرعباس؛

بخش احمدی صاحب استادیوم ورزشی می‌شود

بخش احمدی صاحب استادیوم ورزشی می‌شود

استادیوم ورزشی در بخش احمدی شهرستان حاجی‌آباد ساخته خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «هرمز» ؛به نقل از صبح ساحل؛ اسحاق جعفری قائم‌مقام و عضو هیئت‌مدیره شرکت و رئیس هیئت‌مدیره شرکت ورزشی پالایش نفت بندرعباس قول مساعد جهت ساخت استادیوم ورزشی در بخش احمدی داد.

 
 به‌منظور ساخت استادیوم ورزشی بخش احمدی، حامد آشنا بخشدار احمدی به همراه رئیس اداره ورزش جوانان شهرستان حاجی‌آباد، دهقانی مسئول ورزش جوانان بخش و جمعی از ورزشکاران این بخش با اسحاق جعفری دیدار کردند.

 
 بخشدار احمدی ضمن تشکر از زحمات شرکت نفت بندرعباس در انجام کارهای عام‌المنفعه در بخش احمدی از جمله همکاری ویژه در بحث حضور سه‌ماهه گروه مجهز پزشکی در بخش در راستای مشکلات و کمبودهای زیرساختی ورزشی در منطقه کم‌برخوردار گفتگو کردند.

 
 در ادامه اسحاق جعفری قائم‌مقام شرکت پالایش نفت بندرعباس با بیان خبر ساخت استادیوم ورزشی در بخش احمدی گفت: توجه به توسعه زیرساخت‌ها در استان هرمزگان به‌ویژه مناطق محروم و روستاها در راستای مسئولیت‌های اجتماعی در کنار رسالت اصلی در تولید فرآورده‌های موردنیاز جامعه همواره در برنامه و استراتژی شرکت پالایش نفت بندرعباس دیده شده است.

 
 وی بیان داشت: استادیوم ورزشی در بخش احمدی باتوجه‌به استعدادهای ورزشی و جوانان مستعد و ورزشکار از نیازهای اساسی این بخش است و به همین منظور این زیرساخت ورزشی در راستای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت پالایش نفت بندرعباس در این بخش ساخته و به اهالی بخش احمدی هدیه می‌شود.

 
 جعفری با بیان این که شرکت پالایش نفت بندرعباس در راستای کمک به رشد ورزش هرمزگان همواره همراه بوده است تصریح کرد: این شرکت پالایشی با تیم داری حرفه‌ای در لیگ برتر فوتسال و در آینده نزدیک با تیم فوتبال شرکت پالایش نفت بندرعباس جهت حضور در لیگ حرفه‌ای کشور سعی در خدمت بی‌منت به جوانان عزیز در استان داریم.

 
 وی همچنین افزود: این شرکت پالایشی با اقدامات شاخص در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و خدمت به مردم محجوب همواره تلاش کرده است که ساخت بیمارستان فوق‌تخصصی کودکان بندرعباس، ساخت و تکمیل مجموعه ورزشی روستای هلر جزیره قشم، ساخت دیوار سرعت صخره‌نوردی و اهدا به هیئت کوهنوردی استان هرمزگان، ساخت مجموعه ورزشی و ساختمان دهیاری روستای بارغین، ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه در بندرعباس، مشارکت‌درساخت خوابگاه دانشجویی دختران دانشکده میناب، ساخت باند دوم محور بندرعباس به تازیان به طول ۲۰ کیلومتر، مشارکت‌درساخت خط لوله انتقال فاضلاب بندرعباس، برای کمک به توسعه و رشد زیرساخت‌های استان هرمزگان باهمت و نگاه ویژه هیئت‌مدیره و مدیرعامل بوده است.
انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از