حالت تاریک

امروز : جمعه, 1402/12/11 | 2024/03/01

Logo

استاندار هرمزگان خبر داد:

افتتاح ۱۲۰ پروژه ورزشی در سفر رئیس جمهور

افتتاح ۱۲۰ پروژه ورزشی در سفر رئیس جمهور

استاندار هرمزگان از افتتاح ۱۲۰ پروژه ورزشی همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار حوزه ورزشی پایگاه خبری تحلیلی «هرمز»؛ اسلام جاهدی عضو تیم ملی قایقرانی معلولین ایران در رشته کایاک و کانو و دارنده مدال طلای بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۲۲ شامگاه یکشنبه ۱۲ آذرماه با مهدی دوستی استاندار هرمزگان دیدار کرد.

مهدی دوستی در این دیدار که با حضور مظفر خادمی مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد، اظهارداشت: دولت به توسعه ورزش به خصوص در حوزه قهرمانی اعتقاد ویژه‌ای دارد و این اعتقاد را در عمل با حمایت از ورزشکاران نشان داده است.

وی افزود: در دولت سیزدهم گام‌های بلندی برای توسعه زیرساخت‌های ورزشی برداشته شده است و در این راستا همزمان با سفر ریاست جمهور به استان حدود ۱۲۰ پروژه ورزشی شامل سالن‌، زمین چمن، استخر و ... در استان به بهره‌برداری خواهد رسید.

استاندار هرمزگان، تاکیدکرد: بحث اشتغال ورزشکاران به ویژه ورزشکاران مدال‌آور را پیگیری می‌کنیم و امیدواریم این دغدغه ورزشکاران نیز در این دولت حل و فصل شود.

دوستی، خاطرنشان‌کرد: شاد کردن دل ملت ایران و به اهتزار درآوردن پرچم سه رنگ کشور عزیزمان ایران را نمی‌توان با مادیات ارزش‌گذاری کرد اما به هر صورت وظیفه داریم مراسم تجلیل از مدال‌آوران مسابقات آسیایی را برگزار کنیم که در حال برنامه‌ریزی‌های نهایی است.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از