حالت تاریک

امروز : دوشنبه, 1403/01/27 | 2024/04/15

Logo

تلاش برای تداوم تولید در شرایط سخت:

اثبات کار جهادی توسط کارکنان منطقه 6

اثبات کار جهادی توسط کارکنان منطقه 6

سرپرست منطقه 6 عملیات انتقال، از پایان تعمیرات قطعه اول خط لوله فشار قوی انتقال گاز 22 اینچ سرخون/ توانیر در شرایط سخت و گرمای تابستان امسال خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی هرمز، رضا رفیعی سرپرست منطقه اظهار کرد: به منظور افزایش فشارپذیری و تاب‌آوری شبکه، تعمیرات خط لوله ۲۲ اینچ سرخون- توانیر بر اساس نتایج حاصل از بازرسی خطوط لوله و توپکرانی هوشمند، در دستور کار این منطقه قرار گرفت.

وی ضمن اشاره به اهمیت خط ۲۲ اینچ سرخون-توانیر افزود: با توجه به لزوم پایداری انتقال گاز به نیروگاه‌های برق در فصل تابستان، اهمیت و حساسیت این تعمیرات دو چندان بوده تا در گرمای ۵۵ درجه و شرجی طاقت‌فرسا هموطنانمان با قطعی برق مواجه نشوند.

رفیعی تصریح کرد: این عملیات با پشتیبانی و همکاری هفت مرکز بهره‌برداری و در پنج جبهه کاری همزمان، از ۲۶ مرداد ماه سال جاری شروع شد؛ که با تعویض نقاط فرسوده در ۲۳ نقطه از جمله برشکاری و جوشکاری برخی از نقاط این خط لوله که در زمین‌های باتلاقی و نقاط پر ریسک قرار داشته، تعمیرات قطعه اول با همت همکاران با موفقیت به پایان رسید.

سرپرست منطقه با بیان اینکه تعمیرات خط مذکور بدون وقفه در تامین گاز نیروگاه‌های برق بندرعباس، با تلاش شبانه‌روزی با موفقیت به پایان رسیده است، افزود: همزمان با انجام این تعمیرات عملیات انشعاب به CGS روستاهای آبشورک و چهچکور به درخواست شرکت گاز استان هرمزگان صورت پذیرفت تا برگ زرینی دیگر از خدمات خالصانه همکاران شرکت انتقال گاز ایران ورق زده شود.

 انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از